fbpx

Přístrojová manikúra

Můžeš vypilovat nehet bez chybičky a nazdobit podle posledních trendů, ale nedokonalá manikúra ti pokazí výsledný look.
Za poslední roky se úpravě nehtového okolí dostalo velké pozornosti. Barva natažená milimetr od kůžiček už se považuje za dílo amatéra a tady bych možná amatérkám i křivdila, protože ani nehtařky v zácviku už se s odbytou manikúrou nespokojí.

Dokonalému opracování nehtových valů a kutikuly by měla předcházet znalost anatomie nehtu a to je první, na co se v kurzu zaměříme.
Vědět jak pracovat s frézkou je totiž stejně důležité jako vědět, jak pracovat bezpečně a v rámci kompetencí manikérky.
Můj styl učení je odlišný od ostatních lektorek, neučím jen jednu konkrétní variantu přístrojové manikúry, poskládám ti techniku na míru podle frézek, které už máš i podle tvých dovedností s bruskou.
Odneseš si nejen teorii, ale hlavně si celý proces dostatečně natrénuješ, proto je lepší sehnat si na kurz modelku.

V rámci kurzu se budeme věnovat i správné aplikaci gel laku, modeláž bez pilování a perfektní úpravu krátkých nehtů bez prodloužení.

Co znamená LEVEL 1: velmi podobný obsah má první lekce profesního kurzu. To znamená, že level 1 odpovídá první lekci, level 2 druhé lekci atd. Pokud se chceš připravovat k profesní zkoušce, můžeš absolvovat jen ten kurz/level, který ti chybí. NEBO si můžeš tímto způsobem kurzy rozvrhnout do celého roku a odchodit si každý zvlášť.

Cena kurzu při individuálu je 5000 Kč
Cena kurzu ve skupině je 3500 Kč

Práce kurzistek:

dokonalá manikúra
kurz manikúry
kurz manikúry