fbpx

Nauč se, jak si udělat nehty jako ze salonu.

Když jsem začínala byla jsem členkou desítky diskuzí a hltala každé video na YouTube. Taky to tak děláš? Takhle se k tobě dostávají informace sice zdarma, ale po kouskách, vytržené z kontextu, a někdy dokonce i úplné blbosti. Jenže Ty ještě nemáš dost zalostí a nebo zkušeností, abys mohla rozlišit co je dobrá rada a co není. Které video je šikovně setříhané a co v něm třeba není vůbec ukázané.

Pak se ti snadno stane, že i když se to snažíš zopakovat, stejného výsledku se ti nepodaří dosáhnout. Stalo se ti to někdy?

Udělej to jinak! 
Nesnaž se napodobit videa, ve kterých to podstatné chybí. Pojď se to naučit tak, jak se to učí budoucí profesionální nehtařky.

Jestli jsi jako většina členek Prémiovky, není ti jedno, jak vypadají nehty, které sis udělala. Záleží ti na pěkných tvarech, dotažené barvě a taky aby ti nehty vydržely, dokud si je nebudeš chtít doplnit. Je to tak?
Chybí ti ale doplnit ty správné dílky skládačky.

Proto jsem před 5ti lety začala tvořit tenhle program. Postupem času vznikla knihovna, nebo spíš videopůjčovna s návody na to, jak modelovat nehty na šablonky, na duálky, jak udělat Babyboomer, nebo třeba razítka. Po velké revizi jsem doplnila i textovou část s teorií, aby videa zapadla do kontextu a tak vznikla virtuální učebnice nehtařiny - Prémiovka.

Najdeš v ní ucelenou teorii modeláže seřazenou pěkně od základů anatomie, přes pomůcky a materiály, až k postupům a nejčastějším chybám, které tě brzdí v pokroku. 

Na teoretickou část navazuje audiovizuální část, ve které máš k dispozici víc jak 25 videí. Takže si ukážeme celou teorii aplikovanou do praxe. Na videích uvidíš ukázky modeláže, doplnění, nastavování šablonek a zdobení. Nechám Tě nakouknout i do salonní praxe - několik videí jsem natáčela v reálném čase přímo během práce na zákaznicích.

Připoj se k těm, co se nespokojí být průměrnýma nehtařkama. Připoj se ke členkám, které to chtějí dotáhnout někam dál. Rozvíjet se a zlepšovat i když jsou pro ně nehty jen koniček. 

Nejvýhodnější

90denní členství

1550 Kč

Nejoblíbenější

60denní členství

1000 Kč

Když si jdeš něco zopakovat.

30denní členství

580 Kč

Co o skupině říkají její bývalé členky?

Určitě Tě zajímá, jak se k obsahu skupiny dostaneš, a kolik to stojí? Pojďme na to.

Celý program je koncipovaný k samostudiu, to znamená, jedeš si vlastním tempem, studuješ a trénuješ kdy se Ti to hodí a jak dlouho potřebuješ. Proto jsem zvolila formu měsíčního členství, protože nepotřebuješ mít doživotní přístup k základům (ale pokud se budeš chtít opakovaně vracet, jsem tu já a prémiovka pro tebe).

Po objednání členství a uhrazení objednávky Ti přijdou přihlašovací údaje (obvykle padají do spamu, bohužel). Posílá je umělá inteligence, takže se nemůže stát, že bych na Tebe zapomněla, nebo že budeš čekat až do rána, když se rozhodneš připojit po směně uprostřed noci.
Od té chvíle Ti běží členství, podle délky, kterou sis zvolila. Jestli můžu radit... podle statistiky je průměrná doba členství 3  měsíce a podle mě je to akorát tak čas si to na pohodu prostudovat. Děvčata co přichází na 30 dní to nestihnou projet celé a dokupují si další období (nebo volí tuto variantu, když se vrací a už ví, co hledají.) Když si to rozpočteme, vychází to levněji, než kupovat každý měsíc zvlášť - ale i to je možné.
Týden před uplynutím objednaného období Ti pošlu e-mail a zeptám se, jestli si přeješ členství prodloužit. Pokud Ti to bude vyhovovat, zaplatíš objednávku a pokračuješ dál. V případě, že máš vše prostudované, členství poslední den vyprší. 

Dává Ti to smysl?

Teď už jen stačí vybrat variantu členství a pustit se do toho.

Nejvýhodnější

90denní členství

1550 Kč

Nejoblíbenější

60denní členství

1000 Kč

Když si jdeš něco zopakovat.

30denní členství

580 Kč