fbpx

Začínáš dělat nehty? Tak to určitě hledáš informace o materiálech a postupech. V tom případě mi dovol nabídnout své služby. Tedy konkrétně jednu - Prémiovou skupinu.

Kéž by něco takového bylo, když jsem začínala!

Nevím jak Ty, ale byla jsem členkou desítky diskuzí  a hltala každé video na YouTube. Jenže se ke mně dostávaly informace po kouskách, vytržené z kontextu, a někdy dokonce i úplné blbosti.

Dneska už jsem zkušená nehtařka zocelená praxí a taky lektorka, co umí naslouchat potřebám začínajících nehtařinek. Proto jsem vytvořila tento online program.

Najdeš v něm ucelenou teorii modeláže seřazenou pěkně od základů anatomie, přes pomůcky a materiály, až k postupům a nejčastějším chybám, které tě brzdí v pokroku. 

Na teoretickou část navazuje audiovizuální část, ve které máš k dispozici víc jak 25 videí. Takže si ukážeme celou teorii aplikovanou do praxe. Na videích uvidíš ukázky modeláže, doplnění, nastavování šablonek a zdobení, nechám Tě nakouknout i do salonní praxe - několik videí jsem natáčela v reálném čase přímo během práce na zákaznicích.

Líbí se Ti to?

Mým záměrem je provést Tě začátkem nehtění. Možná Tě řemeslo pohltí a budeš se chtít dál rozvíjet, nebo Ti zůstane koníčkem, ale i tak dostaneš základ proto, abys dělala nehty důkladně, bezpečně a správně.

Určitě Tě zajímá, jak se k obsahu skupiny dostaneš, a kolik to stojí? Pojďme na to.

Celý program je koncipovaný k samostudiu, to znamená, jedeš si vlastním tempem, studuješ a trénuješ kdy se Ti to hodí a jak dlouho potřebuješ. Proto jsem zvolila formu měsíčního členství, protože nepotřebuješ mít doživotní přístup k základům (ale pokud se budeš chtít opakovaně vracet, jsem tu já a prémiovka pro tebe).

Po objednání členství a uhrazení objednávky Ti přijdou přihlašovací údaje (obvykle padají do spamu, bohužel). Posílá je umělá inteligence, takže se nemůže stát, že bych na Tebe zapomněla, nebo že budeš čekat až do rána, když se rozhodneš připojit po směně uprostřed noci.
Od té chvíle Ti běží členství, podle délky, kterou sis zvolila. Jestli můžu radit... podle statistiky je průměrná doba členství 3  měsíce a podle mě je to akorát tak čas si to na pohodu prostudovat. Děvčata co přichází na 30 dní to nestihnou projet celé a dokupují si další období (nebo volí tuto variantu, když se vrací a už ví, co hledají.) Když si to rozpočteme, vychází to levněji, než kupovat každý měsíc zvlášť - ale i to je možné.
Týden před uplynutím objednaného období Ti pošlu e-mail a zeptám se, jestli si přeješ členství prodloužit. Pokud Ti to bude vyhovovat, zaplatíš objednávku a pokračuješ dál. V případě, že máš vše prostudované, členství poslední den vyprší. 

Dává Ti to smysl?

Teď už jen stačí vybrat variantu členství a pustit se do toho.

Nejvýhodnější

90denní členství

1550 Kč

Nejoblíbenější

60denní členství

1000 Kč

Když si jdeš něco zopakovat.

30denní členství

580 Kč

Co o skupině říkají její bývalé členky?

Toto je náhled některých videolekcí, které ve skupině najdeš.

přehled kurzů