fbpx

Individuální kurzy

jsou mezi kurzistkami oblíbené protože:

  • si témata kurzu přizpůsobíš podle svých potřeb. Klidně i víc témat dohromady. Nejčastěji je to kombinace přístrojová manikúra + modelaž na šablonky.
  • není potřeba na nikoho čekat, nebo mít stres, že zdržuješ skupinu.
  • máš moji plnou pozornost, najdu tvoje zlozvyky a poradím v čem děláš chybu.

V čem vidím výhody já jako lektorka?
Když vidím, že ti něco nejde, sleduju každý tvůj pohyb a vychytávam zlozvyky, o kterých možná ani nevíš, že je máš. Na druhou stranu, když vidím, že jsi techniku pochopila a jde ti to, vymýšlím složitější zadání.
Trvám na správném provední úkonu (nasazení šablony, provedení manikúry, nebo vypilování tvaru). Nemávnu nad tím rukou i když to znamená zopakovat to zas a znovu.
Ctím individualitu. To v praxi znamená, že netrvám na tom, abys opakovala moje postupy. Ber je jako návod, ale ne dogma. Mnohem větší přínos pro tebe bude, když si hned na kurzu najdeš vlastní styl. Tím myslím, způsob, který ti jde dobře od ruky a přináší dobrý výsledek.

Pracuju s chybou. Naprosto otevřeně přiznávám, že tě nechám udělat chybu. Protože tím, že ti nedovolím selhat, se nedozvíš jak chybě předejít. Možná ještě důležitější je, že získáš zkušenost jak svoji chybu napravit. Chabami se člověk učí, to není klišé, to je fakt. 
Taky musím říct, (snad tě to neodradí) že ti nebudu sahat do práce. Nenastřihnu ti šablonu, když ti to nepůjde, ani nechytím pilník abych ti pomohla s tvarem. Budu dělat maximum pro to, abych to dobře vysvětlila. Ujistím se, žes to pochopila. Prostě aby sis odnesla dovednost. Pěkné fotky z kurzu přilákají další zájemce, ale já bych radši, aby moje kurzistky měly pěkné fotky nehtů až je budou dělat samy doma. To je pro mě důlazem, že byl kurz efektivní a že ses něco naučila.

 

Víš, že u mě můžeš absolvovat individuálně celý rekvalifikační program?
klikni SEM a zjisti o tom víc.

Co o individuálech napsaly moje studentky:

reference na kkurz
reference