fbpx

Kurz problematické doplnění

Taky znáte ten pocit, když vám klientka přijde na doplnění a má odchlipy? Nebo situace - nehet je v polovině prasklý. Dokonce možná že jich má zlomených hned několik, nebo jí rovnou nějaký už chybí!

Jsem tu pro vás a pomůžu vám tyto situace vyřešit a naučit se jim předcházet.

Zažila jsem to na začátku hodněkrát a dokonce i dnes se stane že přijdou zákaznice s poškozenými nehty. Dnes už ale vím, co je způsobeno mojí chybou a umím jí předejít. Poznám, co si způsobila zákaznice sama.

Vídáte na sociálních sítích dokonalé odrosty, které klientka má už 8 týdnů a přitom vám ještě nechodí s takovými odrosty ani po měsíci? Chcete se taky jednou pochlubit a nechat se pochválit. Vím jak na to a v tomto kurzu vám to ukážu.

Proberu s vámi úpravu problematických nehtů - jak je poznat už od pohledu. Jaký materiál je  vhodný pro jejich modelování. Naučím vás opravit nehet zatržený do masa. Poznat, jak si zakaznice urazila nehet.  Naučím vás, jak jednat s klientkou aby vám už nikdy netvrdila, že “to samo”. Také podbroušení přírodního nehtu a zvedání nehtů, které se kroutí dolů.

Nejste v tom samy, společně to probereme a výsledky kurzu budete moci hned uvádět do praxe.

V tomto kurzu nebudu jen přednášet teorii, všechno si prakticky vyzkoušíte. Máte svoji problémovou klientku? Vezměte ji sebou! Vážně.

Nemáte? Půjčím vám svoji.

 

podbroušení nehtů
diagnostika
Abys předešla odchlipům díky správně zvolenému materiálu.