fbpx

Kurz problematické doplnění

Taky znáš ten pocit, když ti klientka přijde na doplnění a má odchlipy? Nebo situace - nehet je v polovině prasklý. Dokonce možná že jich má zlomených hned několik, nebo jí rovnou nějaký už chybí!

Jsem tu pro tebe a pomůžu ti tyto situace vyřešit a naučit se jim předcházet.

Zažila jsem to na začátku hodněkrát a dokonce i dnes se stane že přijdou zákaznice s poškozenými nehty. Dnes už ale vím, co je způsobeno mojí chybou a umím jí předejít. Poznám, co si způsobila zákaznice sama.

Vídáš na sociálních sítích dokonalé odrosty, které klientka má už 8 týdnů a přitom ti ještě nechodí s takovými odrosty ani po měsíci? Chceš se taky jednou pochlubit a nechat se pochválit. Vím jak na to a v tomto kurzu ti to ukážu.

Proberu s tebou různé druhy poškození modeláže a možnosti, jak je opravit.  Prozradím, jak se dá poznat, jestli si poškození způsobila klientka sama, nebo jestli jsi udělala chybu ty.  Naučím tě, jak jednat s klientkou aby ti už nikdy netvrdila, že “to samo”. Také podbroušení přírodního nehtu, zvedání nehtů, které se kroutí dolů, nebo naopak jak opravit nehty, které rostou nahoru.

Nejsi v tom sama, společně to probereme a výsledky kurzu budeš moct hned uvádět do praxe.

V tomto kurzu nebudu jen přednášet teorii, všechno si prakticky vyzkoušíš. Máš svoji problémovou klientku? Vezmi ji sebou! Vážně.

Co znamená LEVEL 3: velmi podobný obsah má třetí lekce profesního kurzu. To znamená, že level 1 odpovídá první lekci, level 2 druhé lekci atd. Pokud se chceš připravovat k profesní zkoušce, můžeš absolvovat jen ten kurz/level, který ti chybí. NEBO si můžeš tímto způsobem kurzy rozvrhnout do celého roku a odchodit si každý zvlášť.

 

podbroušení nehtů
diagnostika
Abys předešla odchlipům díky správně zvolenému materiálu.